Úvod Poradna Tekuté Bio-Colostrum

Tekuté Bio-Colostrum

 • Jaké tekuté colostrum má nejvíce aktivních látek?

  Kolostrum, neboli mlezivo produkují mléčné žlázy savců do 48 hodin od porodu. Pro kvalitu a účinnost je však rozhodující do kolika hodin od porodu bylo colostrum odebráno. Námi dodávané tekuté colostrum je odebíráno z biochovů maximálně do 6 hodin od porodu. Což zaručuje maximální hladinu aktivních látek, které jsou v colostru obsaženy.


  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • Jak poznám BIO kvalitu colostra?

  Naše tekuté colostrum je dodáváno výhradně v bio kvalitě. To znamená, že všechna zvířata, musejí být chována v ekologickém zemědělství. Na bio kvalitu našeho tekutého colostra jsme pravidelně certifikováni českým certifikačním orgánem KEZ.


  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • Jaké je dávkování tekutého Bio-Colostra?

  Tekuté colostrum doporučujeme užívat v denní dávce 1-2 polévkové lžíce. je vhodné podávat colostrum před jídlem a nezapíjet příliš horkým nápojem. Po otevření lahvičky doporučujeme tekuté colostrum ukládat v lednici a spotřebovat do 14 dnů po otevření.

  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • Je colostrum sirup?

  Naše tekuté bio colostrum sirupem nenazýváme. Sirup je definován jako sladká tekutina – roztok cukru ve vodě v jakémkoliv poměru, ve kterém může být přítomen glyceryn, sorbitol a další látky pro zvýšení rozpustnosti přidaných přísad. Součástí sirupu mohou být i antimikrobiální činidla, která zabraňují růstu bakterií a plísní. Colostrum je 100% přírodním doplňkem, neobsahuje konzervanty, barviva, příchutě a další chemické látky.Napište nám či volejte na 734 676 379

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.