Úvod Poradna Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

 • Kdy colostrum užívat?

  Vážený zákazníku, Produkt colostrum je určen jako doplněk stravy. Colostrum se užívá jako prevence, během onemocnění, ale i při dlouhodobé rekonvalescenci.

  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • Odkud pochází naše colostrum?

  Společnost ACE Trade již od roku 1997 působí na trhu surovin do farmaceutického, potravinářského a kosmetického průmyslu. Při výrobě produktů z colostra Intenzivně spolupracujeme jen s evropskými dodavateli colostra, které si sami také auditujeme a kontrolujeme. Můžeme tedy garantovat 100% evropský původ suroviny.


  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • Proč kravské colostrum?

  V posledních letech bylo jako nejvíce vhodnou alternativou ke colostru lidskému identifikováno colostrum kravské, které je svou kvalitou velice vhodné pro člověka. Kravské kolostrum má ve srovnání s  lidským až 40 krát více aktivních látek.


  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • Proč nezapíjet produkty colostrum teplým nápojem?

  Všechny výrobky z colostra jsou citlivé na vysoké teploty. Proto se také naše tekuté kolostrum vyrábí šetrnou metodou mikrofiltrace.

  Z tohoto důvodu se nedoporučuje zapíjet výrobky z colostra horkými nápoji.


  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • Colostrum obsahuje protilátky, které mají přímé účinky proti bakteriím, virům a plísním. V kolostru se vyskytuje též laktoferin, bioaktivní glykol-protein – u zdravých jedinců pomáhá zabezpečit imunitu proti chřipkám, nachlazením, parazitům a infekčním bakteriím. Uplatňuje se při omezování růstu metastáz, pomáhá redukovat plísně a omezuje produkci volných radikálů. Jedním z hlavních příznivých účinků lactoferinu je jeho schopnost redukovat záněty prostřednictvím regulace zánětlivých cytokinů, jakými jsou např. Interleukin-1 či Interleukin-6.

  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • Co jsou mikrobiální lyzáty?

  Mikrobiální lyzáty si lze představit představit jako neškodné a přečištěné částečky izolované z rozbitých bakteriálních buněk. Bakteriální lyzáty pozitivně působí na horní a dolní dýchací cesty.

 • Proč užívat Vitamín C?

  Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí a krevního oběhu.Napište nám či volejte na 734 676 379

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.