Úvod Poradna Kapsle Colostrum

Kapsle Colostrum

 • Co je to hodnota imunoglobulinů - IgG 40?

  Hodnota IgG vyjadřuje, kolik příznivých imunoglubulinů obsahuje dané colostrum. Námi dodávané kapsle colostra mají hodnotu IgG 40. V případě, že si vybíráte, jaké kapsle colostra si zakoupit, je vždy nutné, aby jste byli pozorní a hodnotu IgG si zkontrolovali. Na českém trhu se vyskytují i kapsle, které mají hodnotu IgG pouhých 20.

  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • Jaké je dávkování kapslí colostrum?

  Kapsle colostrum je vhodné dávkovat 2-3 kapsle denně. Samozřejmě je vhodnější si rozdělit denní dávku na ráno a odpoledne. Odborníci doporučují především ranní dávku colostra, která se užívá na lačný žaludek.

  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • Odkud pochází naše colostrum?

  Společnost ACE Trade již od roku 1997 působí na trhu surovin do farmaceutického, potravinářského a kosmetického průmyslu. Při výrobě produktů z colostra Intenzivně spolupracujeme jen s evropskými dodavateli colostra, které si sami také auditujeme a kontrolujeme. Můžeme tedy garantovat 100% evropský původ suroviny.


  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • Co je patentovaný probiotický kmen LACTOSPORE?

  Patentovaný probiotický kmen LACTOSPORE patří do portfolia americko-indické společnosti SABINSA. Ta je ve světě známa několika desítkami patentovaných formulací od rostlinných extraktů, přes enzymy až právě po probiotické kmeny. Většina probiotických kmenů nepřežívá při pokojové teplotě, kde jsou kapsle nejčastěji uskladňovány. Společnost SABINSA však speciální technologií encapsulace připravla probiotický kmen, který má životnost více jak 2 roky i při pokojových teplotách.

  Více na http://www.lactospore.com/


  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • Jaký je obsah colostra v jedné kapsli?

  Námi dodávané kapsle colostra obsahují 400 mg kvalitního práškového colostra. V případě, že se rozhodujete o koupi kapslí s colostrem je tento ukazatel nesmírně důležitý. Někteří prodejci v ČR dávají do svých kapslí například jen 200 mg bovinního colostra.

  Kapsle s probiotickým kmenem pak mají obsah colostra 350 mg. Z důvodů toho, že se v kapsli nachází ještě 66 mg probiotických kmenů.


  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • Jak užívat RESPI 40?

  Tablety RESPI 40 se nechávají rozpustit v ústech, doporučené užívání je 14 dní a poté 14 dní vynechat. Doporučuje se 20 min nezapíjet tabletu nápojem. V období pauzy lze užívat jakoukoliv variantu kapslí Colostrum.

 • Colostrum kapsle nebo tablety?

  Kapsle a tablety jsou dvě rozdílné formy léků, které jsou užívány v medicíně. Kapsle jsou medikamenty, které jsou válcovitého tvaru a obsahují prášek. Ve srovnání s tabletami jsou dražší, ale také účinnější. Prášek se do těla dostane mnohem rychleji než po užití tablety. Tablety jsou léky, které jsou stlačené do disku a ten je potáhnut cukrem nebo jinou látkou, která drží lék pohromadě. Výhodou tablet je, že je můžete rozpůlit a vzít si jen půlku, ovšem lék se do těla dostává do těla mnohem pomaleji než po užití kapsle. K výrobě produktů ze sušeného colostra používáme výhradně kapsle.

 • Proč potřebujeme betaglucan a selen?

  Selen podporuje imunitní systém, reguluje funkci štítné žlázy, stabilizuje DNA, zabraňuje tvorbě a rozmnožování rakovinových buněk.
  Betaglucan je velmi silným antioxidantem, zlepšuje stav imunitního systému, obnovuje obranný systém těla a tím umožňuje lepší prevenci před onemocněním, rychlejší rekonvalescenci, poskytuje ochranu vůči záření různého původu (RTG, ozařování).Napište nám či volejte na 734 676 379

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.