Úvod Vše o colostru Posílení imunity s colostrem

Posílení imunity s colostrem

Nejvíce důležitými částmi v kolostru jsou  faktory na posílení imunity a podporu růstu.

Faktory na posílení imunity zaručují celkovou imunitu a ochranu proti infekcím v  prvních dnech a týdnech života. Zatímco růstový faktor stimuluje vývoj novorozenců. Různé studie ukázaly, že kolostrum má přírodní imunitní schopnosti a dokáže navodit tělo do stavu homeostáze. Přírodního stavu pohody a dobrého zdraví. Colostrum posiluje přírodní funkci imunity a umožňuje nám bránit se škodlivým vlivům znečištěného prostředí a alergenů. Růstové faktory pak v kolostru způsobují určitý pozitivní účinek. Tím je zvýšená schopnost při užívání kolostra metabolitovat či spalovat tuky, či větší kapacita pro zvětšení svalové hmoty a omlazení svalstva a kůže. 

Imunitní faktory a colostrum

Studie prokázaly, že imunitní faktory obsažené v colostru pomáhají tělu ubránit se virům, bakteriím a plísním. Různé studie na colostrum také ukázaly, že kromě imonuglobulinů colostrum dodává do oběhu látku, která posiluje méně aktivní imunitní systém a  dokáže vyvážit hyperaktivní imunitní systém, který vidíme u autoimunních chorob.

Růstové faktory a colostrum

Růstové faktory pomáhají stavět a obnovovat kosti, svaly, nervy a  pojivové tkáně. Bylo prokázáno, že tyto faktory zvětšují svalovou hmotu, pomáhají tělu spalovat tuky a zotavit se po zranění. Dokonce se hovoří i  o tom, že růstové faktory zpomalují proces stárnutí.

Colostrum je známé obsahem dalších 90 látek.

Napište nám nebo volejte bezplatnou linku 800 888 003

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.